Співпраця з математичним гуртком "МініМудрик"
Співпраця з математичним гуртком "МініМудрик"

Співпраця з гуртком «МініМудрик» - це унікальний проект, який об'єднує Чернівецький ІТ Кластер та математичний гурток «МініМудрик» для спільної роботи над розвитком дітей та підтримки їхньої зацікавленості у світі програмування та інформаційних технологій. Гурток "МініМудрик" пропонує дитячій аудиторії захоплюючий спосіб вивчення математики та одночасно впровадження основ інформатики.

 

Головною метою проекту є впровадження цікавих, захоплюючих та практичних уроків програмування для дітей віком від 8 до 12 років. Гурток "МініМудрик" створений, щоб допомогти маленьким майстрам-програмістам розвивати свої таланти, збагачувати знання та навички, а також підтримувати їхній інтерес до цифрового світу.

 

Співпраця Чернівецького ІТ-кластеру з гуртком "Мінімудрик" покликана збільшити доступність та різноманітність навчання учасників гуртка, а також підтримати їх у прискореному розвитку. Гурток створює відкрите та дружнє середовище, де діти можуть ділитись своїми ідеями, досвідом та сприймати позитивний зворотний зв'язок від викладачів та однолітків. Діти отримують можливість брати участь у математичних змаганнях та олімпіадах, що стимулює їх досягнення та посилює мотивацію до вивчення математики.