IT HR Community
IT HR Community

Проект "IT HR Community" орієнтується на організацію живих зустрічей та заходів для спільноти HR-фахівців у сфері ІТ, що є учасниками Чернівецького ІТ Кластеру. Головна мета проекту - підтримка та розвиток спільноти HR-фахівців в регіоні через розширення мережі професійних зв'язків, сприяння взаємній підтримці та навчанню, а також підтримка спільної ініціативи для зміцнення ІТ-індустрії в Чернівцях.

 

Проект організовує регулярні зустрічі, де HR-фахівці з ІТ-компаній можуть зібратися разом, обговорити актуальні питання, ділитися своїм досвідом та здобутками, а також прослухати цікаві доповіді та презентації. Також під час зустрічей Кластер організовує панельні дискусії з провідними експертами у галузі кадрового менеджменту, де учасники зможуть отримати цінні поради та інсайти.

 

"IT HR Community"  надає можливість учасникам ділитися своїм досвідом та кращими практиками, що стимулює зростання рівня професіоналізму в сфері кадрового менеджменту. Ми докладаємо зусилля, щоб створити атмосферу взаємопідтримки, де HR-фахівці можуть обмінюватися ідеями, спілкуватися, знаходити нових партнерів та друзів у своїй сфері діяльності.

 

Тож долучайтесь до проекту "IT HR Community", адже тут ми організовуємо зустрічі для обміну досвідом, забезпеченню нетворкінгу між учасниками, а також підтримки та зміцнення спільноти HR-фахівців в регіоні.