![Зустріч з представниками Міністерства цифрової трансформації України](https://cdn.prod.website-files.com/645666239974af2a504ea5b2/660d2c8c388326f5f59721a2_Untitled%20design%20(8).png)
❗️Зустріч Чернівецького ІТ Кластеру з представниками Міністерства цифрової трансформації України
27 березня в Чернівцях відбулася зустріч із заступником Міністра цифрової трансформації, Олександром Борняковим, та представниками проєктного офісу Дія.City. Зустріч допомогла місцевим ІТ-компаніям розібратися у цілях проєкту Дія.City, особливостях податкової системи та перспективах розвитку ІТ-галузі в регіоні.
Представники міністерства обговорили з керівництвом ЧНУ навчальний процес та стартапи студентів.
Також відбулися зустрічі з керівництвом області та міста, де було обговорено стратегії розвитку ІТ в Чернівцях та регіоні загалом. Це сприятиме зміцненню та розвитку індустрії в місті та його околицях.
🤝Зустріч стала важливим кроком до співпраці між урядовими структурами та місцевими ІТ-підприємствами, сприяючи створенню сприятливого екосистеми для подальшого розвитку галузі в Чернівцях та регіоні.