Incredible Tech
Incredible Tech
2023-09-08

#новини_від_партнерів

Incredible Tech - це вкрай необхідний для просування ІТ-індустрії України на міжнародному ринку каталог, до якого увійшли перспективні українські продуктові ІТ-компанії та ІТ-продукти.

Каталог розробили IТ Ukraine Association разом із Міністерство цифрової трансформації України. Генеральний партнер - UKRSIBBANK BNP Paribas Group. Агенція Top Lead сприяла створенню цього гайду.

В каталозі представлені знакові українські ІТ-продукти та їх розробники за напрямками Defence Tech, E-commerce&Retail, ESports&Gaming, EdTech, FinTech&Insurance, HR Tech, HealthTech&Wellness, Legal Tech та інші.

Відвідай онлайн-презентацію каталогу, щоб першим дізнатися які гравці ринку потрапили до каталогу та в які ІТ-продукти будуть інвестувати міжнародні партнери.

Коли? 14 вересня, четвер, 17:00-18:30

Формат: онлайн

Реєстрація за посиланням вже відкрита: http://surl.li/kntdb

Під час події дізнаєшся про:

- просування українських ІТ-продуктів у світі від лідерів індустрії: представників влади, бізнесу, інвесторів та СЕО успішних українських ІТ-компаній;

- в чому суперсила компаній та продуктів, які потрапили до каталогу;

- як ком’юніті може сприяти виходу ІТ-продуктів на міжнародні ринки.

Поспішай зареєструватися, щоб потрапити на онлайн-захід та отримати каталог першим та дізнатися більше про унікальні ІТ-продукти від української ІТ-індустрії!