Хелсі івент з Анастасією Сухолотюк
Хелсі івент з Анастасією Сухолотюк
2023-08-05

Здоров'я починається з тарілки!

Субота, 5 серпня, стала надзвичайно цікавою та пізнавальною завдяки нашому хелсі івенту! Ми з великою радістю запросили до нас спікерку, видатну лікаря-терапевта, гастроентеролога та дієтолога - Анастасія Сухолотюк.

Під її енергійним керівництвом ми докладно обговорили важливість налагодження здорового харчування в нашому житті, і як воно впливає на наше самопочуття та загальний стан здоров'я. Анастасія розповіла про правила тарілки здорового харчування, які відіграють величезну роль у забезпеченні нашого організму всім необхідним.

Але це було не все! Анастасія поділилася із нами іншими таємницями здорового життя. Вона розповіла, які регулярні медичні обстеження варто проводити, щоб вчасно виявити потенційні проблеми та зберегти своє здоров'я на довгі роки. Аналізи, чек-апи та профілактичні візити можуть допомогти підтримувати організм у відмінному стані.

Нехай кожен з нас пам'ятає, що наше здоров'я - це найбільший скарб, і ми завжди маємо піклуватися про нього. Дякуємо Анастасії за важливий інсайт та нагадування про це!