Безкоштовні освітні IT-програми для українських ветеранів та членів їхніх родин
Безкоштовні освітні IT-програми для українських ветеранів та членів їхніх родин
2023-08-11

Нова можливість для українських ветеранів в світі IT!

Раді поділитися важливою новиною: компанія EPAM Ukraine, учасник Чернівецького ІТ-кластеру, здійснює грандіозний крок на шляху до підтримки наших героїв – українських ветеранів.

Спільно з Мінветеранів, компанія EPAM розпочинає неймовірний проєкт - безкоштовні освітні IT-програми для наших героїв, українських ветеранів та членів їхніх родин! Цей крок допоможе нашим героям легше адаптуватися до цивільного життя та отримати нові навички в сфері, яка постійно розвивається.

Навчальні центри ветеранського розвитку будуть створені у Дніпрі, Вінниці і Львові на базі визначених університетів. Тут ветерани матимуть можливість зануритися у світ IT з професіоналами від EPAM. Освітні програми включатимуть серії зустрічей для новачків у сфері IT. Учасники дізнаються, як влаштовуватися в галузь, і отримають цінні поради від досвідчених фахівців. Заплановані онлайн та офлайн зустрічі.

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/.../1Wl4NrdsRqkiOqZTZ.../viewform...

Але це ще не все! EPAM пропонує онлайн курси з навчання професії Інженера хмарних технологій Amazon Web Services (AWS). Два рівні складності: для початківців (22 години занять) та глибокий рівень (47 годин занять).

Понад 60% роботодавців ще не співпрацювали з ветеранами, але часи змінюються. Багато з тих, хто вже вибрав ветеранів у своїй команді, відзначають позитивний вплив цього досвіду. Ми робимо великий крок до того, щоб українські ветерани стали справжніми лідерами в світі IT!